גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות
הוסיפו !BRAVO למועדפים

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-22:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 9:00-21:00
תערוכות

תערוכת עולם הכרישים

תערוכת עולם הכרישים
ארכיון תאריך: 4 יוני 2015 - 29 אוגוסט 2015

משך: שעתיים

רכישת כרטיס הכרחית לילד מגיל 2 

שעות פעילות
ימים א-ה 09:00 עד 19:00
 יום ו     09:00 עד 15:00
יום שבת  09:00  עד 19:00


לראשונה בישראל, הצצה לעולם המופלא של הכרישים טורפים מן המעמקים. עשרות דגמים של כרישים, מאובנים ודגמי שיניים בני מיליוני שנה ומיצג מולטימדיה מרהיב בין אם כרישים מפחידים או מסקרנים אתכם, תערוכת הכרישים תכבוש ותרתק אתכם. מרגע הכניסה תצללו לעולם התת ימי הבלתי יאמן של הכרישים ותסחפו לפלא של יצורים שחשבתם שהכרתם. סיפורים עוצרי נשימה המתארים מפגשים של בני אדם וכרישים, ניתוחים מפורטים של האנטומיה המיוחדת של הכרישים, הסברים על הביולוגיה שלהם ועל החיישנים שלהם, וכן ניתוח אסטרטגיות הציד שלהם.

התערוכה ממחישה מעקב של מיליוני שנים אחר האבולוציה ומפגישה את המבקרים פנים אל פנים עם הטורף הוותיק והמפחיד ביותר של האוקיינוסים במטרה לשנות את הסטיגמות, המיתוסים והתפישות השגויות שלנו לגבי עולם הכרישים.
שנים של דייג קטלני וסיקור מוטעה מצד המדיה דחקו את הכרישים לסכנת הכחדה התקווה האחרונה שלהם תלויה בהעלאת המודעות וחינוך הציבור למצבם האמתי ותערוכת הכרישים חיונית כצעד ראשון לכך.
רבים אינם יודעים, שבלי כרישים לא יהיה עתיד לאנושות מאחר והם מאזנים את המערכת האקולוגית ולהם, כמו לכל יצור חי, יש חלק משמעותי במחזוריות הזו.

התערוכה האינטראקטיבית והמרתקת מגיעה אלינו מאוסטרליה לאחר שנחשפה למיליונים ברחבי העולם. היא הופקה ע"י מומחים לכרישים ומומחים המתעדים את העולם התת ימי. ההפקה מציגה דגמי כרישים מעוררי השראה ותצוגה יוצאת דופן של דגמי שיניים ומלתעות אמתיים ומאובנים נדירים וחלקם בני למעלה מ- 370 מיליון שנה.

חלק ממיצגי התערוכה יועברו באמצעות טכנולוגיה מיוחדת, פורצת דרך, המספקת חוויה קולנועית באמצעות חיישנים מתקדמים: על מסכי ענק באמצעות גלריה בטכנולוגיית Sensory 4 על גבי קירות, תקרה, עמודים ואפילו הרצפה יוקרנו קטעי מולטימדיה מהפנטים שיאפשרו למבקרים לשקוע במצולות ולהיחשף לסיפור המופלא אך גם העצוב של החיה שאנו לא באמת מכירים.

התערוכה תתקיים, לראשונה בישראל, בביתן החדשני והגדול – ביתן 2 במרכז הירידים בת"א
מיועד לכל הגילאים, מבוגרים וילדים כאחד.

מערכת Orphusגילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter